Lazer Epilasyon Hakkında

Lazer Epilasyon Hakkında

Zamanın bize yetmediği zamanlarda fedakârlığı kendimizden yaparız. Bu fedakârlık ise kendi bakımımızı aksatmamıza, kendimize gerekli önemi göstermememize sebep olur. Günden güne gelişen zaman sıkıntısından dolayı da kendimizden uzaklaşırız. Tüm bunlardan şikâyetçi kişilerdenseniz size bakımınızda kolaylıklar sağlayacak bir önerimiz mevcut. 
Kendinizden yapacağınız fedakârlığı önlemek kendinize ve çevrenize yeterli zamanı ayırabilmeniz için lazer epilasyonu denemenizi öneriyoruz. Bu sayede bakımınızı yapacak, ilerleyen teknolojinin nimetlerinden yararlanacak ve halletmek istediğiniz zaman sıkıntısına da çözüm bulacaksınız. 
Lazer epilasyon, ülkemizde son yıllarda daha çok tercih edilen yöntemdir. 1990 lı senelerin başlarında çeşitli ülkeler tarafından uygulanan ve sonrasında ülkemizde getirilen modern yeniliğin ta kendisidir.
Peki, bu yenilik bizlere nasıl kolaylıklar sağlayacak? Bunları gelin, hep birlikte görelim.
 
LAZER EPİLASYONUN SAĞLADIĞI KOLAYLIKLAR
Herkesin bir dönem kullandığı ve halende kullanmaya devam ettiği zaman alıcı, ağrılı, acılı yöntemlerin tam tersidir. Ağrısız, acısız bir yöntem olmakla birlikte zamanınızın size kalmasını sağlayacak seanslar aracılığı ile gerçekleştirilir. 
Kalıcı bir yöntemdir:
Kurumumuzun istediği şartları yerine getirdiğinizde ve seanslara tam katılım gösterdiğinizde, Anadolu Yakası Lazer Epilasyon Merkezimizce yapılan bu uygulamanın kesinlikle kalıcı olduğunu söyleyebiliriz. Ancak unutmayın ki iş sizin katılımınıza bağlı.
Sağlıklı bir yöntemdir:
Gerekli yeterliliğe sahip, hizmet kalitesinden ödün vermeyen kurumlar gibi Anadolu Yakası Lazer Epilasyon da bu özelliklere sahiptir. Gerek kullandığı aletler olsun, gerek de hizmetin gerçekleştirileceği alan olsun sizin memnuniyetinizi sağlayacak sağlıklı bir ortamda lazer epilasyon yapılır. Lazer epilasyon hizmeti verilirken kesinlikle sterilize edilmiş aletler, mikroplardan arınık temiz bir ortamda kullanılır. Gönül rahatlığı ile Anadolu Yakası Lazer Epilasyon Merkezinde tedavinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Olabildiğince hızlıdır:
Hizmeti veren uzmanlarımız, müşteri memnuniyeti için olabildiğince hızlı ve titiz bir şekilde işlemi gerçekleştirirler. Bu sizin hem beklemenizi engeller hem de hizmet kalitemizden memnun olmanızı sağlar. 
Herkes lazer epilasyon yaptırabilir:
Vücudundaki kıllanmadan ya da tüylenmeden rahatsız herkes merkezimizde lazer epilasyon hizmetini alabilir. Sizin cilt tipinize, cildinizin renk tonuna ve kıllanma oranınıza göre verilecek hizmet belirlenir, sizin de uygun gördüğünüz zamanlarda hizmet gerçekleştirilir.
Lazer epilasyonun kesin bir sınırı var mıdır?:
Hayır, yoktur. Lazer epilasyon hizmeti tüyleriniz tamamen yok olana kadar devam eder. Bunlar tedavi süreciniz başlamadan evvel belirlenir ve kıllanmanız tamamen bitene kadar da sürer. 
Lazer epilasyon hizmeti zararlı mıdır? :
Anadolu Yakası Lazer Epilasyon Merkezinde verilen hizmetimiz kesinlikle zararlı bir uygulama değildir. Bu uygulamanın zararlı olmaması için de gerekli yeterliliğe ulaşmış uzmanlarımız iş başındadır. Uzmanlarımızın sayesinde verilen hizmetimizde herhangi bir zarardan bahsetmek mümkün değildir.
LAZER EPİLASYON SONRASINDA
Güneş ışınlarından korunmak:
Seanslarımız sonrasında kendinizi kesinlikle güneşin zararlı ışınlarından korumalısınız. Özellikle ilk birkaç gün dışarıya çıkmamanızda, çıkarsanız da mutlaka güneş kremi kullanmanızda fayda var. 
Cilt temizliği:
Seans sonrasında cildin su ile teması kesinlikle engellenmelidir. Bu sürenin uzunluğu ya da kısalığı, hizmeti veren uzman tarafından sizlere belirtilecektir. Devam eden günlerde, cildi kurutacak sabunlardan kaçınmanızı öneririz.
Aşırı makyaj yapan biriyseniz bu tutumunuzdan birkaç gün uzaklaşmanızı öneriyoruz, tedavinin kalıcılığı açısından.
Beslenmenin önemi:
Bu konu seanslarla tam anlamıyla ilgili olmamakla birlikte dikkat edildiğinde hizmetimizin daha kalıcı sonuçlarını göreceksiniz.
ANADOLU YAKASI LAZER EPİLASYON MERKEZİ HAKKINDA
Anadolu Yakası Lazer Epilasyon Merkezi olarak, sizlere en sağlıklı ve kalıcı hizmeti verebilmek için kurulmuştur. Alanında uzman ve güler yüzlü çalışanları ile birlikte sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.
Lazer epilasyon hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek ve lazer epilasyon hizmetini alabilmek için kurumumuz Anadolu Yakası Lazer Epilasyon Merkezine sizleri de bekleriz.
Memnun ayrılacağınızı görüyor gibiyiz.
 
Lazer Epilasyon Hakkında